Program lojalnościowy
Oddaj krew - znajdź najbliższy punkt krwiodawstwa
Grafika przedstawia przykładowe hasła jakie możesz dodać do zdjęć promujących dawstwo
Grafika zachęca do dodawania znaczków promujących krwiodawstwo na zdjęcia
Grafika przedstawia certyfikat potwierdzający oddanie krwi
Grafika przedstawia kroplę symbolizującą zapasy krwi
Grafika przedstawia osobę oddającą krew
Grafika przedstawia licznik odmierzający dni do donacji

Życzenia od MZ i NCK z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy

proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy szacunku i uznania oraz podziękowania za Państwa oddanie, poświęcenie i bezinteresowne zaangażowanie w działania na rzecz honorowego krwiodawstwa. Życzę państwu zdrowia, realizacji planów zawodowych i prywatnych oraz wytrwania w pełnieniu misji niesienia pomocy. Są państwo nadzieją i rzeczywistym wsparciem dla potrzebujących bezcennego daru – krwi. To ona jest niezbędna dla ratowania życia, które jest najcenniejsze dla każdego człowieka. Krwiodawcy każdego dnia poświęcają się, by ratować pacjentów, którzy wymagają leczenia krwią i jej składnikami.

Niech zawsze łączy nas krew, która ratuje życie. Adam Niedzielski (Minister Zdrowia)

“Być dobrym – to żyć dla szczęścia innych, mieć serce szerokie w swej dobroci” – św. Urszula

Honorowi Dawcy Krwi! Jesteście zawsze gotowi nieść pomoc i wsparcie dla osób, które dzięki Waszej ofiarności mają szanse na powrót do zdrowia i nadzieję na dzielenie szczęścia i radości życia z najbliższymi. Każdego dnia niezależnie od pory roku, pogody czy pandemii z którą się zmagamy walczycie o zdrowie i życie pacjentów wymagających leczenia krwią lub jej składnikami, wiedząc, że los tysięcy osób jest w Waszych szlachetnych, życiodajnych rękach. Krwiodawcom i wszystkim osobom działającym na rzecz propagowania honorowego krwiodawstwa dziękuję serdecznie za każdą donację krwi i jej składników, w tym za osocze od ozdrowieńców.
Niech zawsze łączy nas krew, która ratuje życie. Małgorzata Lorek(Dyrektor Narodowego Centrum Krwi)

3 komentarze

  • dak

    Moja emerytura zbliża się wielkimi krokami (zostało mi niespełna 3 lata) i przydałby się do niej DODATEK za oddawaną honorowo KREW…kiedyś dany RZĄDZĄCYM pod uwagę. Ta emerytura zapewne będzie minimalna … bo mam już wyliczony KAPITAŁ (nie ma nawet 800zł-tragedia) i taki dodatek byłby zapewne i miły i byłby wsparciem. Czy tu naprawdę NIC nie da się zrobić? Za dużo oczekuję…? No tak jakbym dostał emeryturę choć 1600zł może bym się nie przypominał z tym tematem..ale będzie zapewne dziadowizna…

    • Andrzej

      Czy to ten sam minister, który pozbawił mnie jako ZHDKa dostępu do szczepienia poza kolejnością? Pocałuj mnie pan w ….

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.