Szczepionki przeciw grypie dla ZHDK ?

Pojawiają się informacje, że dla osób posiadających tytuł Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi szczepionki przeciw grypie na sezon 2023/2024 będą ze zniżkami. Zniżki mają dotyczyć 2 rodzajów szczepionek: VaxigripTetra oraz Influvac Tetra.

Na portalu ktomalek.pl na chwilę obecną zniżka jest widoczna przy szczepionce Influvac Tetra.

3 komentarze do “Szczepionki przeciw grypie dla ZHDK ?”

  1. zdrowy krwiodawca to więcej donacji czy to tak trudno zrozumieć jest dla decydentów ? a dodatki do emerytur czy zniżki stałe na kole powinny być od litrażu stopniowane co 20 l. zachęciłoby to wielu krwiodawców

    Odpowiedz
  2. Niech się wreszcie wezmą i załatwią naszym starszym KOLEŻANKOM i KOLEGOM – ZHDK będącym na emeryturach te dodatki , tak jak dano je strażakom OSP i sołtysom. Wtedy każdy z nich kupi sobie tę szczepionkę bez problemu. Ja się w ogóle dziwię że do tej pory tego nie załatwiono i że tłumaczenia są iż krwiodawstwo jest honorowe – dlatego decyzja jest na NIE. Przecież właśnie dlatego że jest Honorowe to taki dodatek powinien być dany – i to w tym samym czasie jak strażakom…a nie jakiś denne odpowiedzi z MZ i NCK! Ciekawe czy MSW też było przeciw dodatkom dla strażaków OSP czy wręcz popierało ich…a tu jest odwrotnie, bo MZ jest przeciw – co podaje w argumentacji na pismo jakie tu czytałem. Niepojęte!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading