Nowy przetarg na czekolady wygrywa Terravita

Po ostatnim zamieszaniu w sprawie przetargu na czekolady pozostał niesmak. Firma Millano sp. z o.o. wygrała przetarg. Jednak w związku z wzrostem cen głównego składnika czekolady na rynkach zażądała renegocjacji warunków zamówienia. W związku z brakiem takiej możliwości podjęła decyzję o nie podpisywaniu umowy. Tym samym przetarg został unieważniony.

Do nowego przetargu ponowie stanęły te same firmy a więc wspomniane Millano sp. z .o.o. oraz Terravita sp. z o.o. Tym razem to Terravita wygrała. Oferta tego wykonawcy spełniała wszystkie wymagania postawione przez zamawiającego określone w ustawie Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605) i w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o kryteria oceny ofert. Oferta Terravita sp. z o.o. uzyskała największą liczbę punktów w ramach kryteriów oceny ofert.


Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

2 komentarze do “Nowy przetarg na czekolady wygrywa Terravita”

    • Witam serdecznie!
      Niestety nie wrócą. Orzechy będą wraz z masłem orzechowym głównymi elementami pakietów. Ma to związek z dużą kalorycznością tych produktów ok 2500 kcal przy 300-400 g.

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.