Kwestionariusz ankiety dotyczący rodzajów czekolad, które powinny znajdować się w składzie posiłku regeneracyjnego

Szanowny Krwiodawco!

W trosce o przekazanie posiłku regeneracyjnego wydawanego Honorowym Dawcom Krwi zgodnie z art. 9 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 roku o publicznej służbie krwi spełniającego Twoje oczekiwania zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Wyniki z przeprowadzonego badania pozwolą podjąć działania, będące odpowiedzią na potrzeby Krwiodawców w zakresie rodzaju czekolad, wydawanych w ramach posiłku regeneracyjnego.

Dzięki współpracy z ekspertem z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH ? Państwowego Instytutu Badawczego został wypracowany optymalny skład czekolad. W ramach poszczególnych rodzajów czekolad (mleczna, deserowa, gorzka) czekolady mają m.in. dużą zawartość masy kakaowej (która jest źródłem cennych flawonoidów, pozytywnie wpływających na elastyczność naczyń krwionośnych), najniższą technologicznie możliwą zawartość cukru oraz nie zawierają tłuszczów kakaopodobnych typu olej palmowy, kokosowy.

Z góry dziękujemy za pomoc i poświęcony czas!

Link do ankiety: https://www.gov.pl/web/nck/ankieta

2 komentarze do “Kwestionariusz ankiety dotyczący rodzajów czekolad, które powinny znajdować się w składzie posiłku regeneracyjnego”

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading