Czy to koniec programu “Każda kropla jest cenna”?

AKTUALIZACJA:
Program lojalnościowy zakończył się 31.12.2020 r. Po 01.01.2021 roku nie będą wbijane do broszur nowe pieczątki. Odbiór nagród będzie możliwy do ich wyczerpania.

Narodowe Centrum Krwi uprzejmie informuje, że w odpowiedzi na przychylne nastawienie Krwiodawców do programu lojalnościowego pn. “Każda kropla jest cenna” oraz zgodnie z rekomendacją i długofalową strategią w zakresie zapewnienia samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020 działania podjęte w programie, w tym program lojalnościowy dla Honorowych Dawców Krwi,  powinny być kontynuowane ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa polskiego systemu ochrony zdrowia w zakresie krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Pragniemy podkreślić, że przedmiotowy program ma charakter długofalowych działań obejmujących kompleksowe rozwiązania zmierzające do uzyskania i utrzymania przez Polskę samowystarczalności w przedmiotowym zakresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa krwi i jej składników, a także Dawców i Biorców.

Wobec powyższego, w nowej perspektywie programowej przewidzianej do realizacji na lata 2021 – 2026 powyższe działania będą kontynuowane, jak również podejmowane będą dodatkowe inicjatywy, którym przyświeca jednak ten sam cel: promocja i edukacja w zakresie honorowego krwiodawstwa oraz wzmocnienie wizerunku honorowego krwiodawstwa.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że materiały promocyjne za stemple zgromadzone na Karcie Uczestnika Programu pn. “Każda kropla jest cenna” będą wydawane Krwiodawcom do wyczerpania zapasów.

 

1 komentarz do “Czy to koniec programu “Każda kropla jest cenna”?”

  1. Może warto jeśli program będzie kontynuowany trochę przewartościować ilość kropelek.
    1 kropelka za donację osocza ? W Warszawie ponoć osocza się nie pobiera może stąd marginalizacja tej donacji ?
    Ja rozumiem, że dawca taki może częściej oddawać, ale poświęca też więcej czasu i zdowia ( zrosty).
    Do przemyślenia. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading