Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa 2015

Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa realizowana od 07-05-15 do 31-01-16 zakończyła się sukcesem! Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się swoim zaangażowaniem do prawidłowego przebiegu 31 akcji BAHK w całej Polsce. Szczególne gratulacje należą się wszystkim Krwiodawcom!

W całej Polsce w ramach BAHK krew oddało łącznie 2144 osób, w tym 199 pracowników PKO Banku Polskiego i GKB. Dzięki Krwiodawcom udało się zebrać aż 965,1 litrów krwi!  Połączeni hasłem BAHK: “Moja Krew Twoje Życie”, wspólnie pomogliśmy wielu osobom czekającym na szczególny dar krwi, który ratuje życie.

BAHK i Nagrody Konkursowe

Fundacja PKO Banku Polskiego pragnie podziękować Krwiodawcom, którzy po spełnieniu warunków Regulaminu Kursu BAHK 2015, czyli:

  • trzykrotnie oddały pełną krew (w tym jeden raz podczas eventu BAHK) i potwierdziły to dosłanymi certyfikatami,
  • odpowiedziały na pytanie konkursowe,
  • wyraziły zgodę na publikację danych osobowych ( imię i nazwisko) na stronie internetowej Fundacji PKO Banku Polskiegoi uzyskali prawo do otrzymania nagrody – niespodzianki.

Poniżej znajduje się lista wszystkich osób, które oddały krew podczas jednego z eventów BAHK, a dodatkowo w terminie trwania Konkursu, dosłały dwa kolejne podstemplowane certyfikaty poświadczające oddanie pełnej krwi w placówce RCKiK.

Zwycięzcom Konkursu Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się  z listą osób, które po weryfikacji nadesłanych zgłoszeń spełniły kryteria Regulaminu.

LISTA NAGRODZONYCH – BAHK2015 już zamkniety

Jeśli znajdziecie Państwo swoje nazwisko na liście, prosimy o kontakt z Fundacją  na adres email: fundacja@pkobp.pl. Maile prosimy wysyłać z adresu, który został wskazany w certyfikacie. W treści maila prosimy o podanie Państwa adresu korespondencyjnego, na który ma zostać wysłana niespodzianka. W temacie maila prosimy napisać numer pozycji na liście oraz swoje imię i nazwisko.

Wszystkich Krwiodawców już teraz zapraszamy do działu w Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa – edycja 2016. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej Fundacji,  gdzie już wkrótce ogłosimy terminy BAHK 2016.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading