Ambasador Honorowego Krwiodawstwa 2014

ambasador 2014

Już po raz drugi Narodowe Centrum Krwi w ramach współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, umożliwi wylicytowanie na portalu aukcyjnym Allegro tytułu “Ambasador Honorowego Krwiodawstwa 2014”. Z tytułem tym wiąże się wygranie wycieczki do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Osoba, która wygra powyższą wycieczkę będzie mogła zobaczyć jak wygląda zarówno sam proces oddawania krwi jak i późniejsza preparatyka tego cennego płynu. Zapozna się z metodami badania donacji, przechowywania oraz wydawania krwi i jej składników – czyli etapami, które na co dzień dostępne są wyłącznie pracownikom centrum.
“Ambasador Honorowego Krwiodawstwa 2014” będzie sam mógł przy okazji oddać krew. Obsługa centrum krwiodawstwa zapozna zwycięzce ze szczegółowymi informacjami na temat krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Ambasador dowie się dlaczego warto oddawać krew, jakie jest jej przeznaczenie oraz będzie miał możliwość przeprowadzenia oznaczenia grupy krwi, a także wykonania badań diagnostycznych m.in. takich jak morfologia, czy badania wirusologiczne.

Link do aukcji:

Aukcja tytułu “Ambasador Honorowego Krwiodawstwa 2014”

W roku 2013 tytuł “Ambasadora Honorowego Krwiodawstwa 2013” oraz wycieczkę do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wylicytowano za kwotę 1 009,00 zł. Na chwilę obecną kwota ta wynosi 152,50 zł. Do zakończenia aukcji pozostało 6 dni. Pamiętajmy, że kupując na powyższej aukcji wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji, a zwycięzcy zaszczytnego tytułu “Ambasador Honorowego Krwiodawstwa 2014” oraz wycieczki do RCKiK, z góry gratulujemy!

W załącznikach pismo Dyrektor Narodowego Centrum Krwi.

ambasador honorowego krwiodawstwa 2014

ambasador honorowego krwiodawstwa 2014

ambasador honorowego krwiodawstwa 2014

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading