Życzenia z Narodowego Centrum Krwi

Drodzy Krwiodawcy,

krwiodawstwo to szlachetny gest, nie tylko ratujący życie innych, ale przyczyniający się do budowania solidarności i poczucia wspólnoty w naszym społeczeństwie.

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy składam serdeczne podziękowania Honorowym Dawcom Krwi i Wszystkim zaangażowanym w ratowanie zdrowia i życia osób wymagających leczenia krwią lub jej składnikami za nieocenione wsparcie. Z sercami pełnymi ofiarności i wrażliwości na potrzeby ludzi chorych i cierpiących oddajecie najcenniejszy dar – własną krew, sprawiając, że wiara w dobro, bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi i misja niesienia dobra, są symbolem Honorowych Dawców Krwi.

W tym wyjątkowym dniu życzę zdrowia, radości, satysfakcji z dzielenia się krwią i wszelkiej pomyślności na każdym etapie życia. Niech dobro, które czynicie, będzie zawsze drogowskazem wartości i troski o dobro drugiego człowieka.

“Niech zawsze łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro”

Z wyrazami szacunku,

Małgorzata Lorek
Dyrektor
Narodowe Centrum Krwi

1 komentarz do “Życzenia z Narodowego Centrum Krwi”

  1. Zajmijcie się wreszcie dodatkami do emerytury dla ZHDK! Ludzie cały czas odchodzą z tego świata i widzą że INNI jakoś dostali te dodatki, a KRWIODAWCY? Najwyższy czas powyjmować te decydenckie głowy z piasku i zacząć działać!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading