Życzenia z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii

 

Jak co roku, w dniu 14 czerwca przypada Światowy Dzień Krwiodawcy

W tym szczególnym Dniu obchodzimy święto naszych polskich Honorowych Dawców Krwi.

Jest to dzień szczególny, w którym nasze życzliwe myśli i wyrazy ogromnej wdzięczności płyną ku tym wszystkim wspaniałym ludziom, którzy bezinteresownie angażują się w ratowanie zdrowia i życia osób potrzebujących pomocy medycznej. Krew jest często jedynym i niczym nie dającym się zastąpić  ?lekiem,? który osoby zdrowe mogą zaoferować i przekazać osobom chorym.

W tym uroczystym Dniu pragniemy, aby do wszystkich naszych Honorowych Krwiodawców dotarły wyrazy naszej wdzięczności, uznania i  głębokiego szacunku za Ich zaangażowanie i poświęcenie.

Wszystkim tym wspaniałym ludziom życzymy z głębi serca zdrowia, wszelkiej pomyślności i powodzenia we wszystkich dziedzinach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

Z głębi serca dziękujemy!

Dyrekcja i Pracownicy Instytutu Hematologii i Transfuzjologii

1 komentarz do “Życzenia z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii”

  1. Bardzo dziękuję za życzenia, ale ja wiem że jak osiągnę wiek emerytalny i przestanę też z tej racji oddawać krew to NIKT nie będzie o tym pamiętać – tak jak dziś nie pamięta się o tych co teraz w czerwcu br, potem w lipcu br. itd przejdą na emeryturę jako krwiodawcy . NIKT nawet nie zauważy że ONI tj. ZHDK po osiągnięciu wieku 65 lat (60lat) już więcej nie pojawią się w RCKiK. No chyba, że się mylę…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading