Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK 2016

Szanowni Państwo,
zbliżają się Dni Honorowego Krwiodawstwa.
Jak co roku, obchodzimy w tym czasie święto naszych polskich Honorowych Dawców Krwi.
W tych radosnych i uroczystych dniach wybiegamy życzliwą myślą ku tym wszystkim wspaniałym ludziom, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym.
Pragniemy przekazać wszystkim Honorowym Krwiodawcom wyrazy uznania, głębokiego szacunku i wdzięczności.
Z głębi serca życzymy zdrowia, pomyślności i powodzenia we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, rodzinnego oraz zawodowego.

Życzenia z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii

Szanowni Honorowi Dawcy Krwi!

Z okazji święta Wszystkich Honorowych Dawców Krwi, uroczyście obchodzonego w dniach 22-26 listopada, z największą przyjemnością składam serdeczne podziękowania za ofiarowanie własnej krwi w celu ratowania pacjentów wymagających leczenia krwią i jej składnikami.

Z uznaniem i ogromnym szacunkiem dziękuję za Wasze zasługi na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywną działalność na rzecz wspierania szlachetnej idei honorowego krwiodawstwa.

To dzięki wrażliwości i ofiarności Krwiodawców każdego dnia ratujemy zdrowie i życie osób, które wymagają leczenia krwią i jej składnikami.

Z całego serca dziękuję także Wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom za propagowanie i wspieranie honorowego krwiodawstwa. Składam wyrazy wdzięczności Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi, szpitalom, centrom krwiodawstwa, organizacjom pozarządowym, stowarzyszeniom i klubom Honorowych Dawców Krwi za krzewienie i rozwijanie idei krwiodawstwa.

Życzenia z Ministerstwa Zdrowia

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa, które obchodzimy w dniach 22-26 listopada,
składam serdeczne podziękowania za wielki dar serca – bezinteresowne ofiarowanie własnej krwi.
Krew jest najcenniejszym darem jaki może podarować człowiek. Dzięki tak szlachetnym, wrażliwym osobom, jak Krwiodawcy, możliwe jest wykonywanie skomplikowanych operacji, ratowanie zdrowia, a także życia ciężko chorych oraz pomoc ofiarom wypadków.

Wasza szlachetna postawa oraz działania na rzecz propagowania honorowego krwiodawstwa są wzorem do naśladowania. Dlatego, z całego serca dziękuję za zaangażowanie,
za oddaną krew oraz wkład w szerzenie idei honorowego krwiodawstwa.

Jednocześnie życzę dużo zdrowia, a także wielu sukcesów i szczęścia w życiu osobistym oraz zawodowym. Pamiętajmy, że “Łączy nas krew, która ratuje życie”.

Życzenia z Narodowego Centrum Krwi

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Discover more from Honorowe krwiodawstwo i krwiolecznictwo

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading